Strojové vyšívanie na reklamný textil

Vyšívanie na reklamný textil predstavuje asi 50% z našej výroby. Je to teda veľmi dôležitá časť našej činnosti. Do kategórie reklamný textil patria tričká, košele, polokošele, mikiny, šiltovky, výrobky z fleecu, výrobky z froté, akým sú napríklad uteráky. Patria sem aj textilné tašky a proste všetok textil na ktorý sa dá vyšívať a môže slúžiť na reklamné účely.
Z hľadiska výroby výšiviek na tieto výrobky je veľmi dôležité, či sa jedná o výrobky na bežné používanie alebo ako pracovnú odev. Musí sa to zohľadniť aj pri výbere daného textilu ale aj pri výbere vhodných vyšívacích nití. Na reklamný textil si môžete vybrať:

  • Viskózne nite  – sú  veľmi jemné, lesklé, žiarivé. Použitím viskóznych nití vznikajú tie najkrajšie výšivky. Z hľadiska jemnosti a konečného vzhľadu sú to najvhodnejšie nite pre túto kategóriu výrobkov…platí to ale len pre reklamný textil určený na bežné nosenie, bežné použitie.
  • Polyesterové nite – sú pevnejšie, majú vynikajúce vlastnosti: zaručenú farebnú stálosť, odolnosť voči oteru a je možné ich chemicky čistiť – sú teda predurčené na reklamný textil s intenzívnejším používaním. Vďaka vyspelým výrobným technológiám sa čoraz viac vzhľadovo vyrovnávajú viskóznym nitiam.

Reklamný textil si môžete zaobstarať sami, alebo ho môžete objednať priamo u nás.
Dlhodobo spolupracujeme s viacerými slovenskými výrobcami, čo zaručí, že  produkty Vám vieme dať vyhotoviť presne podľa Vašich predstáv. Pri objednávke textilu na zákazku je dôležité, že sa dajú vyhotoviť výšivky aj na miesta, kde by sa už po zošití nedali vyhotoviť: napríklad na vrecko košele, polokošele, alebo pri produktoch s dlhým rukávom môže byť výšivka vyhotovnená pozdĺž rukávu!

Samozrejme väčšina nášho odbytu je reklamný textil z dovozu. Jeho výhodou je, že sa vyrába vo veľkých sériách, z toho dôvodu je tovar cenovo výhodnejší. Zo zásady ale ponúkame textil minimálne vyššieho stredného  štandardu. Znamená to, že dodávateľ, ktorého tovar Vám ponúkame je preverený a spĺňa určité nami požadované parametre! Pre klientov, ktorí požadujú vysokú kvalitu materiálov reklamného textilu je vieme zabezpečiť tovar tiež!