Strojové výšivky na tričká, košele, polokošele

Keď spomíname strojové vyšívanie na reklamný textil, myslíme tým hlavne výšivky na tričká a výšivky na polokošele. Sú to dva výrobky, ktoré sa vyšívajú najčastejšie.

Zo skúseností odporúčame na tieto produkty malé výšivky, v rozmedzí 5 až 9cm. Nami navrhnutý rozmer závisí hlavne od tvaru a usporiadania loga. Vyšíva sa hlavne na predný diel – na stranu srdca, na ľavý či pravý rukáv ale aj na chrbát pod golier či priamo na golier.

Veľkoplošné logá na tento druh reklamného textilu je dobré vždy prekonzultovať. Na základe poskytnutej grafickej predlohy vám poradíme, či je vaše logo vhodné aj na strojové vyšívanie vo veľkom rozmere. Prípadne sa môžete rozhodnúť na základe vzorky. Veľké logá sa môžu vyšívať ako na predný diel, tak na chrbát. Veľké výšivky však nie sú charakteristické pre tento druh textilu., keďže môže vzniknúť efekt príliš „ťažkého“ loga, ktoré nebude pôsobiť esteticky. Na chrbát trička sú vhodné skôr slogany – texty alebo jednoduché nie príliš mohutné logá.

Našim cieľom je, aby výsledok našej práce, teda výrobok s vyhotoveným logom pôsobil esteticky a splnil očakávania našich klientov.