Náš nový 6 hlavový vyšívací automat

Nový vyšívací automat Embrotech

Predstavujem Vám náš nový 6 hlavový vyšívací automat od Japonského výrobcu Tajima Industries Ltd.: Tajima TFHX IIC 1506.

Ako priama reakcia na požiadavky trhu sme sa rozhodli kúpiť nový vyšívací automat. Obsluhujeme Vás už teda s 22 vyšívacími hlavami, čo v praxi znamená navýšenie výrobných kapacít skoro o 40%. Nešlo nám ale iba o prosté navýšenie kapacít, chceli sme našim zákazníkom, Vám, ponúknuť niečo navyše, niečo nové, niečo lepšie, pričom sme chceli napredovať aj po kvalitatívnej stránke.

Tajima-TFHX-IIC-1506-Embrotech-2Z dlhoročných skúseností vyplývalo, že kým celý rok sme boli schopný Vás, našich zákazníkov plynule obslúžiť, o čom svedčí aj 3 dňová priemerná doba vybavenia zákazky, v sezóne, čo sú u nás hlavne jesenné mesiace, sme sa topili v zákazkách, nevedeli sme čo skôr a dodacia doba sa predĺžila niekedy až na 2 týždne. Boli výnimočné prípady, keď sme niektorých nových zákazníkov nevedeli ani zaradiť do výrobného plánu…čo nás samozrejme veľmi mrzelo. Nový stroj by mal tento problém vyriešiť.

Výhody nášho nového vyšívacieho stroja:

  • nový moderný automat s vysokou rýchlosťou vyšívania až 1000 ot/min je zárukou navýšenia výrobných kapacít pri zachovaní výstupnej kvality,
  • vyspelá technológia nastavenia pnutia nití spôsobuje excelentný vzhľad výšivky, bez sťahovania a zvlnenia výšivky aj na najjemnejších elastických materiáloch: výšivky na tričká, výšivky na polokošele, výšivky na košele sú dokonalé aj pri textile s nižšou gramážou dokonca aj pri tričkách a polokošeliach s elastickou zložkou,
  • od teraz vieme vyšívať aj mnohofarebné výšivky, konkrétne môže výšivka obsahovať až 15 farieb! Ako to vyplýva aj z názvu stroja jedna hlava má 15 ihiel, z čoho vyplýva maximálna farebnosť výšivky.
  • výšivky na šiltovky sú od teraz hrou, systém upínania šiltovky a množstvo univerzálnych technológii zefektívňuje výrobu výšiviek na šiltovky. Teraz už naozaj aj v praxi môžeme obšiť šiltovku dookola!
  • náš nový stroj zvláda výšivky každého druhu: aj výšivky na pracovné odevy, aj keď musíme podotknúť, že tento druh vyšívania ponechávame našim dvom veľmi spoľahlivým strojom nemeckej výroby, sú na to proste lepšie stavané a zvládajú túto prácu excelentne!
  • v konečnom dôsledku vyššia efektivita práce má za výsledok aj nižšie náklady na výrobu a teda aj nižšie ceny konečných produktov. Snažíme sa držať ceny výšiviek v priaznivej hladine, prijateľnej pre Vás, našich zákazníkov!

Tajima-TFHX-IIC-1506-Embrotech-1

Náš stroj už vyrába! Už z praxe Vám môžem potvrdiť, že výšivky na tričká, výšivky na polokošele, výšivky na mikiny a výšivky na košele pre Vás vyrábame v možnej najvyššej kvalite. Takisto Vám môžem potvrdiť, že kúpou nového automatu sme napredovali na vyššiu úroveň aj v oblasti výšiviek na šiltovky. Našim cieľom bolo aj zníženie času vybavenia zákazky a to hlavne v jesenných mesiacoch. Čas všetko ukáže.

Naďalej sme Vám k dispozícii, poradíme, navrhneme, vypracujeme cenovú ponuku, v prípade požiadavky aj vyvzorujeme výšivky podľa Vašich predstáv.

Neváhajte a kontaktujte nás!